نرم افزار پخش مویرگی - پلاک خوان - گیت کنترل تردد

پنجشنبه 1390/10/29  ساعت 16 و 59 دقیقه و 16 ثانیه
نوع مطلب: (خواب و خوراک و سلامتی ،) توسط: محمد

اطلاعات ثبت شده در منابع تغذیهای نشان میدهد، افرادی که 20 دقیقه پیش از مطالعه، صبحانه میل میکنند، نسبت به گروهی که یک ساعت پیش از آن، صبحانه مصرف کردهاند، تمرکز بهتری دارند.
 
صبحانه باید شامل مواد غذایی باشد که بتواند یک سوم کل انرژی مورد نیاز روزانه را تأمین کند. داوطلبینی که به خوردن صبحانه اهمیت چندانی نمیدهند، حافظهی کندی برای یادآوری مطالب خوانده شده دارند. این امر سبب میشود داوطلب از اینکه مطالب خوانده شده را به خوبی به یاد نمیآورد، خسته و کلافه شود. علت این مسأله، پایین آمدن میزان قند خون و عدم تغذیهی مناسب مغز است. باید بدانید، گلوكز، منبع بزرگی از انرژی برای بدن محسوب میشود و همهی سلولها برای عملكرد مناسب به آن نیازمندند. بعضی سلولها مثل مغز، بدون گلوكز، عملكرد خود را از دست میدهند.   • آخرین ویرایش:-
نظر بدهید()       
چهارشنبه 1390/10/28  ساعت 09 و 31 دقیقه و 05 ثانیه
نوع مطلب: (اصول مطالعه ،) توسط: محمد

  روان‌شناسان و متخصصان مطالعه و یاد‌گیری، همواره به د‌نبال روش‌هایی برای افزایش سرعت و د‌قت د‌ر مطالعه بود‌ه‌اند‌. د‌اوطلبان بسیاری را می‌شناسیم که با وجود‌ زحمت زیاد‌ی که می‌کشند‌، نتیجه‌ی مطلوب خود‌ را به‌د‌ست نمی‌آورند‌. زحمت و تلاش باید‌ د‌ر جهت صحیح باشد‌ تا منجر به نتیجه شود‌.
در این مطلب از، میخواهیم در مورد نحوهی یادآوری بهتر و اینکه چگونه مطلب را بخوانیم تا کمتر فراموش کنیم، برایتان توضیح دهیم. قبل از اینکه روشهای مربوط را بهطور کامل آموزش دهیم، میخواهیم انواع (حافظه) را مورد بررسی قرار دهیم.


  • آخرین ویرایش:-
نظر بدهید()       
دوشنبه 1390/10/26  ساعت 09 و 50 دقیقه و 48 ثانیه
نوع مطلب: (اصولی درس خواندن ،) توسط: محمد

  موضوعات، سبك طرح دروس پیش‌دانشگاهی و نگارششان و حتی اهداف پیش‌روی مولف محترم كتاب كاملا با مباحث سال دوم و سوم متفاوت است و اگر بخواهیم با همان نگاه سال سوم خود به این كتاب بنگریم با مشكل مواجه خواهیم شد. دین و زندگی پیش‌دانشگاهی در نیم سال اول مبتنی بر مطالبی است كه در وهله اول فهم آنها در اولویت قرار دارد و پس از تفهیم و درك آن مباحث است كه به بررسی نكات عینی داخل كتاب می‌پردازیم.

ما شش درس پیش‌روی خود داریم كه در چینشی منطقی از درس نخست تا درس آخر آن با یكدیگر مرتبط هستند، به‌طور مثال اگر ما نكات پیرامون ذات خداوند را در درس اول متوجه نشویم نمی‌توانیم توحید ذاتی در درس دوم را فرا بگیریم و به تبع آن در فهم توحید افعالی نیز با مشكل مواجه می‌شویم، اگر این مباحث مربوط به توحید نظری (ذاتی - افعالی - صفاتی) را یاد نگیریم. فهم مطالب درس سوم كه نتیجه آنها می‌باشد مشكل می‌گردد و عدم تسلط بر توحید عبادی در درس سوم نقص یادگیری اخلاص در بندگی در درس چهار را در بر دارد و در آن هنگام است كه توبه و بازگشت به این توحید عبادی برای ما در درس پنجم نامفهوم می‌گردد. همچنین عدم تسلط بر توحید افعالی و رابطه اختیار انسان با افعال خداوند سبب آن می‌گردد كه مهمترین درس این كتاب، یعنی قضا و قدر الهی در درس ششم را از دست دهیم. لذا ضروری است كه به نكات زیر در باب هر درس دقت فرمایید:


  • آخرین ویرایش:-
نظر بدهید()       
شنبه 1390/10/24  ساعت 10 و 50 دقیقه و 14 ثانیه
نوع مطلب: (اصولی درس خواندن ،) توسط: محمد

  از این بخش در كنكور حدود شش الی هشت سوال مطرح می‌شود. فصل یك پیش‌دانشگاهی فصلی است نسبتا مشكل از لحاظ عنوان‌بندی و مفاهیم و در كتاب‌های مختلف كمك‌آموزشی با برداشت‌های مختلفی كه نویسندگان این كتب از مفاهیم و مطالب فصل فوق دارند، تست‌های متنوع و جالبی با ضریب سختی متفاوت از هم نوشته شده كه گاهی اوقات دانش‌آموز را كاملا غافلگیر می‌كند.

یادآور می‌شویم كه استفاده از ابزار هوش دانش‌آموز در حل تست‌های این فصل كارآیی بسیار بالایی دارد. تسلط كامل بر مطالب این فصل نیازمند؛ 1. آموزش خوب 2. تكرار مداوم 3. تست‌زدن فراوان است. تا بتواند شخص را از چالش‌هایی كه طراح برای او گذاشته به سلامت عبور دهد.   • آخرین ویرایش:-
نظر بدهید()       
جمعه 1390/10/23  ساعت 10 و 28 دقیقه و 21 ثانیه
نوع مطلب: (هدف ،موفقیت در کنکور ،) توسط: محمد

دوستان و همراهان صمیمی‌ام، سلام

برای یك لحظه تمامی افكارتان را متوقف كنید و فقط به این موضوع فكر كنید كه فرق بین افراد حرفه‌ای و آماتور چیست؟ 

چرا بعضی از افراد در زمینه كاری خودشان حرفه‌ای عمل می‌كنند و برخی دیگر نه.
حتما تا به حال ورزشكارانی را كه به صورت حرفه‌ای ورزش می‌كنند دیده‌اید؟ آنها ویژگی‌های خاصی دارند و رفتارهایی متفاوت. هدف اصلی این دسته از افراد قهرمانی است. آنها شبانه‌روز تلاش می‌كنند تا در رشته خود قهرمان شوند و این تنها هدف آنهاست. اولین ویژگی آنها این است؛ اولویت‌شان ورزش است. آنها به هیچ موضوعی به غیر از ورزش فكر نمی‌كنند و در تمام طول زمان شبانه‌روز حرفه‌ای فكر می‌كنند و حرفه‌ای ورزش می‌كنند.  • آخرین ویرایش:جمعه 1390/10/23
نظر بدهید()       
  • تعداد کل صفحات :4  
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
آخرین پست ها
نرم افزار پخش مویرگی

شیشه حمام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic