نرم افزار پخش مویرگی - پلاک خوان - گیت کنترل تردد

یک سلام پر انرژی به تمام داوطلبان کنکور 92 و دانش آموزان دبیرستانی. به لطف خدا این موقعیت پیش اومده که شما عزیزان کنکوری بتونید سوالاتتون رو (اعم از مشاوره ای و درسی و هر سوال دیگه ای) از رتبه های 2 و 3 رقمی ریاضی و تجربی کنکور 90 بپرسید.

لطفا قبل از ارسال هر پرسشی حتما «ضوابط ارسال» را دقیقا مطالعه فرمایید:

 

ضوابط ارسال:

1. لطفا فقط از
فونت فارسی استفاده کنید. خواندن پیام با فونت انگلیسی (فینگیلیش) 3 برابر متن فارسی زمان صرف می کند. و معمولا این پیام ها را باز نمی کنم.
2. لازم است برای خودتان از یک
«اسم ثابت»(اسم واقعی یا مستعار) استفاده کنید و ترجیحا ترکیب "اسم و فامیلی" یا "اسم و عدد و حرف"، تا شما در سرچ دچار مشکل نشوید و من در به یاد آوردن سوابق مطلب و حتما قبل از انتخاب اسم آن اسم را ابتدا در سایت سرچ کنید تا مشابه نداشته باشد./// استفاده از اسامی تکراری و مشابه واقعا گیج کننده است.
3.
قبل از ارسال پیام ، لطفا به وسیله جستجو (با استفاده از کلید واژه های موضوع مورد نظرتان) از پیام های قبلی و یا پیام های مشابه دیگران و پاسخ آن مطلع شوید.

4. در خصوص مشورت درمورد تالیف پایان نامه ،مقاله، سایت و ... معذور بدارید.

5. به هیچ پیامی به وسیله ارسال ایمیل پاسخ نمی دهم.

6. لطفا در هر پیام فقط یک مسئله را مطرح بفرمایید.

7. لطفا خلاصه ولی کامل.  بهترین شیوه برای این کار دسته بندی مطلب با 1. 2 .3 است.به نحوی که هر شماره سر خط باشد؛ بعد از هر عبارت یک اینتر بزنید و شماره بعدی را سر خط مثل همین ضوابط. دقت کنید شرح حال یا شرح مسئله دسته بندی داشته باشد و خلاصه نه اینکه چند سوال را با شماره بندی بفرستید! (بلکه شرح حالتان را چکیده و کامل با شماره بندی بنویسید مثلا :


1. دانش آموز یا فارغ التحصیل یا دانشجو

2. مدرسه یا دانشگاه 
3. شهر 
4. متن سوال 
5. ...)

8. مواردی به درخواست فرد یا به دلایل دیگر مثل حفظ امانت، جلوگیری از بدآموزی و ... بخشی از برخی پیام ها نمایش داده نمی شود و به جایش ... می گذارم. لطفا در پیامتان از نقطه چین "..." استفاده نکنید و به جای آن از ووو یا ---- یا فاصله، اینتر یا اسپیس استفاده کنید.

9. در بخش "پرسش های شما و پاسخ های ما"، تعداد قابل توجهی پرسش و پاسخ می توانید پیدا کنید که شاید به سوال و جواب مورد نظر شما خیلی نزدیک باشد.
10. به موضوع هندوانه در بسته (توضیح در پایین صفحه) هم توجه داشته باشید.
11.  اگر برای پیگیری قصد نوشتن دارید لطفا فقط یک کلمه بنویسید: پیگیری یا مثلا سلام. پیگیری؛ همین. و یا اصل سوال را مجدد ارسال کنید. بالاخره برای نوشتن و خواندن گلایه ها هم زمان صرف می شود و فایده ای هم ندارد.
لطفا یکدیگر را در مدیریت زمان کمک کنیم.

         ارسال پرسش                                         پرسش های شما و پاسخ های ما

 

*هندوانه دربسته: پرسش های دریافتی مثل هندوانه دربسته اند. تا بازشان نکرده ام، نمیدانم درون آن ها چیست.

 
آخرین پست ها
نرم افزار پخش مویرگی

شیشه حمام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic