نرم افزار پخش مویرگی - پلاک خوان - گیت کنترل تردد

از این پس و در طی تصمیم هیئت مشاوران سنجش 91، تمامی مشاوران و اساتید و دبیران در سرتاسر کشور عزیزمان ایران می توانند، مقالات خود را که دارای شرایط زیر می باشند، برای ما ارسال کرده تا در وبلاگ امروز و وبسایت آینده سنجش 91 و به نام خودشان چاپ گردد.

این مقالات باید دارای شرایط زیر باشند:

1- از لحاظ زمان بندی موضوعی مناسب بوده (به این معنا که مقالات مناسب برای تابستان، در بهمن ماه ارسال نگردند) ولی می توان مقالات مربوط به آینده را در زمان فعلی ارسال کرد (به این معنا که در بهمن ماه، مقالات مربوط به نوروز را ارسال کرد)

2- مقالات دارای نام و نام خانوادگی کامل و فعالیت شخص نگارنده (مشاور یا دبیر درس ...)، شهر محل فعالیت شخص نگارنده، دبیرستان یا آموزشگاهی که شخص در آن فعالیت دارد و توضیحات اضافی که در شناساندن شخص نگارنده به مخاطب کنکوری موثر باشد.

3- این مقالات، هم می توانند حامل پیام های مشاوره ای و هم پیام های درسی و هم درج نام شخص نگارنده موجب شهرت بیش از پیش برای آن شخص گردد.

4- از ذکر نام موسسات آموزشی ترجیحاً خودداری گردد.

5- در ابتدای مقاله، سوالاتی را که در آن مقاله به آن ها پاسخ داده می شود، ذکر گردند تا در حین ویرایش مقالات و به تبع خواندن آن ها از سوی داوطلبان موثر واقع گردد.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اتخاذ این تصمیم هم برای داوطلبان کنکوری موثر می باشد (فقط با یک بیان مقاله ای مواجه نباشند) و هم برای شخص نگارنده نوعی تبلیغ و شهرت محسوب می شود.

ضمناً مدیریت وبسایت این تضمین را در مورد حق نشر و تألیف مقالات در نظر گرفته و تمام تلاش خود را در زمینه ی حفاظت از حق نشر و کپی رایت مطالب می نماید.

دوستان عزیز مقالات با شرایط فوق را به sanjeshblog@yahoo.com ارسال نمایید.

-----------------

نمونه مقاله ارسالی:

آقای علیرضا کلاگر - مشاور تحصیلی گرگان - دبیرستان ....

عنوان مقاله: در باب اهمیت روش های خلاصه نویسی

پرسش های مقاله: آیا خلاصه نویسی همان خلاصه نوشتن است؟ در چه زمانی خلاصه نویسی کنیم؟

متن مقاله: "هر سال در اول تابستان و یا آغاز دوره ی مطالعه ی مباحث درسی دانش آموزان، در جلسات مشاوره با ..."

-----------------

در پایان این نکته را خاطر نشان می شویم که وبسایت سنجش 91 از اواسط تیر ماه سال 90 فعالیت خود را شروع کرده و در این مدت پیج رنک ما هم به عدد 3 ارتقاء یافته که موهبتی بس عظیم می باشد لذا درج مقالات شما دوستان در این وبسایت مسئولیتی شگرف در این مورد را بر دوش ما نمایان می کند.

 

آخرین پست ها
نرم افزار پخش مویرگی

شیشه حمام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات